Зв`язатися
з нами

Будьте на зв`язку

Ми регулярно відправляємо повідомлення про нові події, зустрічі, майстер-класах.

Про лекції
З чого починається культура? 
З того, що вже створено, чи з того, що ми спроможні створити? 
Відповідь на ці питання потрібно шукати там, де зазвичай питання з’являються. Там, де мистецтво створюють і транслюють. Але що робити, коли не знаєш куди йти?
Владислав Троїцький – режисер, продюсер, сценограф. Засновник та художній керівник першого в Україні незалежного театру «Дах», творець та президент  міжнародного мультидисциплінарного фестивалю ГогольFest. Засновник і художній керівник гуртів «Дахабраха», фрік-кабаре «DakhDaughters», «NovaOpera», «ЦеШо». 
Саме йому вдалось заснувати «культурну вакцинацію» в образі своїх творчих проектів і надихати молоде покоління на створення власної сучасної ідентичності. Ми запрошуємо вас стати частиною лекції-діалогу, що стане точкою відліку для вашого нового сприйняття культури. Ви почуєте про те, чи потрібна нам культура і якою вона має бути, щоб впливати на нас так само, як ми впливаємо на неї.
Ця лекція -  це півтори години подорожі у світ мистецтва і культури, це діалог про життя і зміну ваших особистих кордонів, які обмежують чи навпаки – дають простір для сприйняття нового і складного мистецтва. 
 

Спікер

Владислав Троїцький Фото

Владислав Троїцький

Владислав Троїцький - Засновник ЦСМ «ДАХ», режисер, продюсер, сценограф, художній керівник, творець «ДахаБраха», «DakhDaughters», «NovaOpera», «ЦеШо», творець та президент фестивалю сучасного мистецтва ГогольFest.
Програма

 • 24 Квітня
  18:00 - 20:00

  ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ

  Онлайн трансляція: посилання на онлайн трансляцію буде надіслано за годину до початку лекції на мейл, вказаний при купівлі квитків.

 • 24 Квітня 18:00 -
  26 Березня 18:00

  ОФЛАЙН

  Реєстрація здійснюється автоматично за даними, вказаними при купівлі квитків.

Тарифи

ОФЛАЙН

380 грн

06.04.2021 ціна буде підвищена до 450 UAH. Офлайн зустріч + вино та смачні фрукти.

Купити квиток

ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ

180 грн

06.04.2021 ціна буде підвищена до 220 UAH

Купити квиток

Хочу бути в курсі схожих подій