Зв`язатися
з нами

Будьте на зв`язку

Ми регулярно відправляємо повідомлення про нові події, зустрічі, майстер-класах.

Про лекції
Без архітектурних шедеврів Антоніо Гауді важко собі уявити «обличчя» сучасної Барселони. Неймовірні шпилі Саграда Фамілії, що тягнуться до небес, еклектичні експерименти поєднання східних мотивів і новаторських принципів стилю модерн у будинку Вісенс, чудернацькі лабіринти парку Гуеля, фантазійна історія про казкового дракона, що втілилась в архітектурному образі будинку Бальо – це далеко не повний перелік неординарних прийомів, які використовував геній-новатор.

Вже за часи свого життя Гауді набув слави ревносного католика й аскета, який прожив до кінця своїх днів одинаком, ніколи так і не одружившись після єдиної невдалої спроби й нерозділеного кохання до Пепети Мореу. 
Але чому ж таки його архітектурні шедеври випромінюють енергію неймовірної чуттєвості, іноді навіть еротизму, про що зазначають знавці його творчості? 
Чому ми не відчуваємо ритми суворої стриманості й аскези, потрапляючи всередину його унікальних споруд, що сповнені енергією життя?

Відповідь є доволі простою. Фрейд відповів на це питання ще на початку ХХ століття, а ми з вами спробуємо розібратися в цьому під час нашої зустрічі, присвяченої унікальному генію і новатору Антоніо Гауді.
 

Спікер

Світлана Стоян Фото

Світлана Стоян

Арт-експерт, доктор філософських наук, доцент КНУ імені Тараса Шевченка, доцент Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.
Програма
Тарифи

ОФЛАЙН

400 грн

Купити квиток

ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ

220 грн

Купити квиток

Хочу бути в курсі схожих подій