Зв`язатися
з нами

Будьте на зв`язку

Ми регулярно відправляємо повідомлення про нові події, зустрічі, майстер-класах.

Про лекції
У 2018 році Крістіан Лубутен одержав перемогу в суді проти дому Yves Saint Laurent. Суд остаточно закріпив за Лубутеном патент на колір Pantone 18-1663 TPX на підошвах. 
Так, Крістіан тепер офіційно – володар червоного кольору.
Вперше Лубутену прийшла ідея про впізнавану червону підошву у 1979 році, коли нікому не відомий 16-річний Крістіан сидів на модному показі та помирав від нудьги. Він почав роздивлятись людей у залі, проте його увагу зачепив яскравий червоний манікюр дівчини, що сиділа навпроти. Червоний – зачарував юного Лубутена. Він не міг відірвати погляду. 
Лубутен пам’ятав про цей випадок багато років, і коли його асистентка почала фарбувати нігті у червоне прямо перед його модним показом… він вирвав з її рук лак та, за секунду до виходу моделі на подіум, вперше - перетворив звичайну пару взуття на усім відомі «лабутени». Ну, а що було далі… ви самі знаєте.
 

Спікер

Зоя Звіняцьковська Фото

Зоя Звіняцьковська

Історик моди, fashion-критик, журналістка, культуролог, за освітою мистецтвознавець. Досліджує структури культурних і соціальних кодів, використовуючи моду в якості інструменту дослідження.
Програма
Тарифи

ОФЛАЙН

400 грн

Купити квиток

ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ

220 грн

Купити квиток

Хочу бути в курсі схожих подій