Зв`язатися
з нами

Будьте на зв`язку

Ми регулярно відправляємо повідомлення про нові події, зустрічі, майстер-класах.

Про лекції

«Коль гореть, так уж гореть сгорая…»

 

Так жив Поет і так пішов, згорівши від демонів, що мучили його, пристрастей та душевних метань.

Ви точно любите його. Його не можна не любити. Навіть, якщо не згадуєте про Єсеніна щодня, але раптом почувши рядки: «Дар поэта – ласкать и карябать,
Роковая на нем печать…»
, щось стрепенеться в душі, щось згадається…

Ну не міг він, простий селянський хлопець із живою, пульсуючою душею, жити спокійно та помірно, опинившись у самій столиці! Адже так все закрутилося – зустрічі з відомими людьми, чарівні жінки, перші захоплення його талантом і слава, що раптово звалилася… а як же молодецька енергія, що рветься назовні, ця тонка артистична душа, яка під впливом алкоголю набувала небувалої і часом небезпечної завзятості? Егей, якщо жити, то вже на повну!

Ви не зможете пропустити таку подію, якщо любите Єсеніна. Це – вистава-лекція, роздуми про драматичну долю генія, справжнього народного Поета, чия рання смерть не дає спокою тим, хто ще з дитинства пам’ятає та любить рядки: «Кого жалеть? Ведь каждый в мире странник. Пройдет, зайдет и вновь оставит дом…».

 

Пригощає INVERIA CATERING

Спікер

Олександр Хоменко Фото

Олександр Хоменко

Харизматичний, талановитий Олександр Хоменко – режисер, обдарований речник, який проводить унікальні лекції-вистави. У 18 років він став наймолодшим лектором Європейського центру ім. Пушкіна, поставив кілька лекцій–вистав про Пушкіна, Гумільова, Єсеніна, створив виставу-антиутопію «Світ Після: 96». Його можна зустріти на вулицях Києва, коли він читає вірші. І робить це так, що ми бачимо перед собою цих великих Поетів, чиї живі слова знову й знову торкаються нашої душі.
Тарифи

OFFLINE

400 грн

Квиток на 1 особу 1 келих вина + частування

Купити квиток

OFFLINE

750 грн

Квиток на 2 особи 2 келихи вина + частування

Купити квиток

Хочу бути в курсі схожих подій