Зв`язатися
з нами

Будьте на зв`язку

Ми регулярно відправляємо повідомлення про нові події, зустрічі, майстер-класах.

INVERIUM PLATFORM

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ПЛАТФОРМА

Наші інтелектуальні проекти допоможуть сформувати свідомість життя, цілей та бажань, а спрага розвитку "в задоволення" виведуть на новий рівень та якість життя.

Найближчі події

Наші спікери

Всі спікери
 • Євгеній Стасіневич Євгеній Стасіневич
  Літературознавець, літературний критик, популярний радіоведучий, лектор богатьох освітніх проєктів.
 • Андрій Алферов Андрій Алферов
  Кінознавець, кінокритик, член Міжнародної асоціації кінопреси (FIPRESCI)
 • Олена Анненкова Олена Анненкова
  Професор кафедри світової літератури та теорії літератури в НПУ ім.М.П Драгоманова, доктор філологічних наук.
 • Зоя Звіняцьковська Зоя Звіняцьковська
  Історик моди, fashion-критик, журналістка, культуролог, за освітою мистецтвознавець. Досліджує структури культурних і соціальних кодів, використовуючи моду в якості інструменту дослідження.
 • Лілія Перция Лілія Перция
  Психолог, коуч, консультант в сфері психічного і фізичного здоров'я.
 • Світлана Стоян Світлана Стоян
  Арт-експерт, доктор філософських наук, доцент КНУ імені Тараса Шевченка, доцент Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.
 • Сергій Рясенко Сергій Рясенко
  Психолог і психоаналітик. Читає лекції з історії та загальної теорії психоаналізу, а також веде відкриті авторські проекти - «Freudism» і «Subjectdevelopment».
 • Тетяна Кочубінська Тетяна Кочубінська
  Незалежний куратор, лектор, автор статей про сучасне мистецтво.
 • Діана Клочко Діана Клочко
  Мистецтвознавиця, арт-критикиня, кураторка виставок, письменниця, викладачка, провідний спеціаліст КМЦ Києво-Могилянської академії.
 • Олег Кравченко Олег Кравченко
  Найкращий сомельє України 2011, шеф-сомельє і співвласник винного бару WIn bar (за версією ресторанної премії «Сіль» 2019 р - Кращий винний бар України).
 • Олександр Хоменко Олександр Хоменко
  Режисер, студент КІМО, з 17 років виступає в унікальному стилі з лекціями-спектаклями, читає вірши на вулицях Києва. Поставив 3 лекції-спектаклі про Пушкіна, Гумільова, Єсеніна, останній щорічно проходить в Будинку Вчених. У грудні 2020-го відзначився лекцією-спектаклем про машини та антиутопії «Світ Після:96» в FEDORIV HUB.
 • Владислав Троїцький Владислав Троїцький
  Владислав Троїцький - Засновник ЦСМ «ДАХ», режисер, продюсер, сценограф, художній керівник, творець «ДахаБраха», «DakhDaughters», «NovaOpera», «ЦеШо», творець та президент фестивалю сучасного мистецтва ГогольFest.
 • Надія Коверська Надія Коверська
  Акторка та поетеса. Головна героїня фільму «Крути 1918», авторка концепту вечорів поезії Wine&Poems. За час роботи на ТБ провела понад тисячу інтерв’ю. Популяризує українську поезію. Вчилась у Cours Florent у Парижі та стажувалась у Лондоні на BBC.
 • Леонід Парфьонов Леонід Парфьонов
  Автор і ведучий проекту «Намедни», головний законодавець мод на телебаченні, чий фірмовий стиль та манера триматися у кадрі стала новим стандартом журналістики.

Відеоархів лекцій

Каталог лекцій

Дивіться записи минулих лекцій

Корпоративні лекції

календар подій

Наш блог

Всі статті
Введення в історію сучасного мистецтва.
1 Травня 2020
Введення в історію сучасного мистецтва.
Коли ми говоримо про сучасне мистецтво, то з одного боку ми говоримо про мистецтво, яке відображає «тут і зараз», нашу повсякденність, а з іншого боку це також діяльність, що виникла ще на початку 20 століття.
Караваджо: шедеври та злодійства генія.
28 Квітня 2020
Караваджо: шедеври та злодійства генія.
Потужний і скандальний революціонер Будь-яка особистість не народжується в вакуумі, а знаходиться в культурно-історичному контексті певної епохи. Караваджо народжується якраз на зламі періодів.
Несвідоме. Як влаштований наш внутрішній механізм?
23 Квітня 2020
Несвідоме. Як влаштований наш внутрішній механізм?
Тривога, паніка і всі наші неспокійні стану базуються на першій складовій людської психіки. Вони часто пов'язані з невизначеністю, коли ми чогось не знаємо або не розуміємо.