Зв`язатися
з нами

Будьте на зв`язку

Ми регулярно відправляємо повідомлення про нові події, зустрічі, майстер-класах.

Про лекції
Микола Гумільов прожив всього 35 років, проте встиг зробити стільки, що нам й досі вистачає вражень. Дослідник Африки, мандрівник, останній поет-дуелянт і перший чоловік Анни Ахматової. Це він полював на слонів і тигрів майже беззбройний і сидів у африканських тюремних ямах, бо зваблював жінок вождів африканських племен. Микола Гумільов став засновником акмеїзму, прибравши на задній план правління символізму, за свої 35 він знайшов власний, неповторний стиль і підкорив літературний світ мистецтвом перетворювати реальність.
І головне – Микола Гумільов ненавмисно створив для нас ілюзію. Нам задається, що ми вже знаємо про нього все, коли насправді майже нічого. Він, наче Індіана Джонс від світу літератури – огорнув себе пригодами, жінками і тим, за що ми любимо його найбільше – поезією.
Лекція-спектакль, де два актори – Анна Ахматова і Микола Гумільов розкажуть свою історію в діях. Постійна розлука і поезія, яка їх об’єднувала, безперервні сварки та дивне кохання, що їх стримувало. Все це у компанії Олександра Хоменко, спікера, який, власне, і відкриє для вас цю історію. 
 

Спікер

Олександр Хоменко Фото

Олександр Хоменко

Режисер, студент КІМО, з 17 років виступає в унікальному стилі з лекціями-спектаклями, читає вірши на вулицях Києва. Поставив 3 лекції-спектаклі про Пушкіна, Гумільова, Єсеніна, останній щорічно проходить в Будинку Вчених. У грудні 2020-го відзначився лекцією-спектаклем про машини та антиутопії «Світ Після:96» в FEDORIV HUB.
Програма
Тарифи

ОФЛАЙН

400 грн

Купити квиток

Хочу бути в курсі схожих подій