Зв`язатися
з нами

Будьте на зв`язку

Ми регулярно відправляємо повідомлення про нові події, зустрічі, майстер-класах.

Про лекції
Відвертість і еротизм жіночого тіла – ця заборонена тема ніби магнітом притягувала митців XIX століття. Огюст Ренуар, створив свій власний «жіночий всесвіт», унікальний жіночий образ, що увібрав у себе пристрасність дівчини з Монмартру й пишнотілість далекої від аристократизму жінки «з народу». Він обожнював представниць «слабкої статі» і вони йому відповідали взаємністю, будучи натурницями і натхненницями великого генія, що створював свої шедеври на противагу пуританським обмеженням, прославляючи красу і привабливість жіночої тілесності.
В той самий час, високоморальна частина суспільства була готова закидати камінням нахабного художника, а він ставився до думки суспільства з насмішкою. Гюстав Кюрбе – став втіленням протесту проти застарілих сюжетів і концептів зображення. Його картина «Купальниці» так епатувала Наполеона ІІІ, що він вдарив по ній хлистом на виставці 1853 року, а імператриця Євгенія відверто висловила своє обурення з приводу такої непристойності.  
Про скандальні й пікантні історії, пов’язані зі створення жіночих образів Курбе і Ренуара, ми поговоримо на лекції Світлани Стоян 

Спікер

Світлана Стоян Фото

Світлана Стоян

Арт-експерт, доктор філософських наук, доцент КНУ імені Тараса Шевченка, доцент Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.
Програма
Тарифи

ОФЛАЙН

400 грн

Купити квиток

ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ

220 грн

Купити квиток

Хочу бути в курсі схожих подій