2018-07-08-bacardi-0212

Catering Inveria

Наш кейтеринг — Ваші смачні спогади про захід

Про нас

Ми пропонуємо повний спектр послуг у сфері проведення урочистих і офіційних заходів із забезпеченням виїзного ресторанного обслуговування – кейтеринг-сервісу. Організовуємо фуршети, банкети, барбекю, кава-брейки де завгодно клієнту і не доступно стаціонарному ресторану.

Послуги

  • обслуговування закритих заходів VIP-рівня
  • повний комплекс послуг ресторану виїзного обслуговування
  • приготування, доставка меню і обслуговування за індивідуальним замовленням
  • супровід і обслуговування смачної частини заходу

Формати кейтеринг обслуговування

Ми – це професіоналізм, мобільність, порядність, демократичний підхід і найсмачніші спогади про захід

cofe-Brk

Кава-брейк

Коротка, але смачна перерва, яка дозволить вашим гостям поповнити ресурс енергії і насолодитися спілкуванням у компанії ароматної кави і повітряних солодощів.

cofe-Brk_fursh

Кава-брейк + Фуршет

Кава-брейк доповнює перерви, для яких фуршет занадто ємний, гості можуть пригоститися кавою та солодощами, не відволікаючись від розмов і не витрачаючи багато часу. Фуршет – складається з меню закусок і витончених порційних страв.

fursh

Фуршет

Фуршет – ситне доповнення до вашого спілкування, яке передбачає зручний перекус без розсадження за столами. Фуршет складається з меню закусок і витончених порційних страв, якими зручно пригощатися, навіть під час руху.

lanch

Ланч

Повноцінний прийом їжі, що забезпечить повне поповнення ресурсів організму. Дозволить реалізовувати програми довгих заходів, не турбуючись про ситість гостей.

Наше меню

Це заздалегідь спланований і продуманий раціон вашого заходу, який був складений, відповідно до власних уподобань найзавзятіших гурманів, як ми самі. Саме тому у нашому меню ви зможете знайти вишукані страви різних країн світу

2018-07-08-bacardi-0324

Оформити запит на кейтеринг

Заповніть форму і ми зв’яжемося з вами найближчим часом